Apartmány

Pro naše hosty nabízíme možnost ubytování ve čtyřech prostorných a útulných aparmánech s vlastním sociálním zázemím, koupelnou a kuchyní.

-Prvním z apartmánů je apartmán s balkónem. Je to velice prostorný dvoupokojový apartmán s velkou kuchyní, jídelnoi, ložnicí, vlastní koupelnou a samozřejmě krásným balkónem s výhledem na Broumov. Z okna aparmánu máte také výhled na zahradu a můžete tak mít přehled o tom kde si Vaše děti právě hrají. 

-Druhým apartmánem je apartmán s výhledem na město. Jedná se o jednopokojový apartmán, který je vyzdoben v námořnickém stylu, má vlastní kuchyňku a krásnou koupelnu se sprchovým koutem. Z okna tohoto apartmánu máte také krásný výhled na zahradu Vily Kateřiny. 

-Dalším apartmánem je apartmán s výhledem na zahradu. Jedná se o velice prostorný a krásný polopodkrovní apartmán. Z tohoto apartmánu, který se nachází v druhém podlaží, vidíte jednak na celou zahradu Vily Kateřiny, ale také na celé město a broumovský klášter. Jedná se o jednolůžkový apartmán s vlastní koupelnou a kuchyňkou. 

-Posledním a zároveň nejnovějším je podkrovní aparmán s výhledem na hory.  Jedná se o velice útulný apartmán se spousto dřeva. Z tohoto aparmánu můžete vidět část broumovských stěn, Hejšovinu ale také město a broumovský klášter. Apartmán má vlastní kuchyňku i krásnou dřevěnou koupelnu. Fotky tohoto apartmánu najdete zde.

Apartmán s balkónem

Apartmán s výhledem na město

Apartmán s výhledem na zahradu

Apartmán výhledem na hory