Ubytování

Pro naše hosty nabízíme možnost ubytování ve čtyřech prostorných a útulných aparmánech s vlastním sociálním zázemím, koupelnou a kuchyní.

-Prvním z apartmánů je apartmán s balkónem. Je to velice prostorný dvoupokojový apartmán s velkou kuchyní, jídelnoi, ložnicí, vlastní koupelnou a samozřejmě krásným balkónem s výhledem na Broumov. Z okna aparmánu máte také výhled na zahradu a můžete tak mít přehled o tom kde si Vaše děti právě hrají. Fotky tohoto apartmánu najdete zde.

-Druhým apartmánem je apartmán s výhledem na město. Jedná se o jednopokojový apartmán, který je vyzdoben v námořnickém stylu, má vlastní kuchyňku a krásnou koupelnu se sprchovým koutem. Z okna tohoto apartmánu máte také krásný výhled na zahradu Vily Kateřiny. Fotky tohoto apartmánu najdete zde.

-Dalším apartmánem je apartmán s výhledem na zahradu. Jedná se o velice prostorný a krásný polopodkrovní apartmán. Z tohoto apartmánu, který se nachází v druhém podlaží, vidíte jednak na celou zahradu Vily Kateřiny, ale také na celé město a broumovský klášter. Jedná se o jednolůžkový apartmán s vlastní koupelnou a kuchyňkou. Fotky tohoto apartmánu najdete zde.

-Posledním a zároveň nejnovějším je podkrovní aparmán s výhledem na hory.  Jedná se o velice útulný apartmán se spousto dřeva. Z tohoto aparmánu můžete vidět část broumovských stěn, Hejšovinu ale také město a broumovský klášter. Apartmán má vlastní kuchyňku i krásnou dřevěnou koupelnu. Fotky tohoto apartmánu najdete zde.

Rezervační systém

Přejete si provést on-line rezervaci? Klikněte prosím zde

Rodiny s dětmi

Naše ubytování je připraveno jak na krátké rodinné výlety, tak na trávení celé rodinné dovolené. Pro případ relaxace je pro Vás připraven velký pětimetrový bazén, zábavná trampolína, velké pískoviště se slunečníkem, basketbalový koš, badminton, elektronické šipky a spousta dalších venkovních i domácích her. K dispozici je pro vás obrovská 2800m2 rozlehlá zahrada se vzrostlými okrasnými i ovocnými stromy. Sluncechtivý opalovači si zde vždy najdou klidné místečko k celodennímu opalování. Dále je pro Vás připraveno klidné posezení na terase s obrovským grilem  a možností trávení dlouhých a příjemných večerů u dobrého jídla a pití. Další možností je trampský táborák, kytara a opékání buřtů. Pro malé i velké dobrodruhy máme připravené venkovní stanování nebo spaní pod širákem u otevřeného ohně. Vše potřebné Vám samozřejmě zapůjčíme. Toto vše můžete užívat v zázemí velkého rodinného apartmánu, který se skládá z jednoho dvoulůžkového pokoje, jednoho třílůžkového pokoje, plně vybavené kuchyně, velké jídelny, vlastní koupelny se sprchovým koutem a toaletou. Samozřejmostí je zapůjčení dětské postýlky a veškerého dalšího vybavení pro vaše nejmenší zlatíčka (kočárek, přebalovací pult, vanička, sedačka na kolo, nosítko, krosna atd.).  Pro dychtivé sportovce nabízíme zapůjčení jízdních kol či zprostředkování jiných sportovních aktivit jako například jízdu na koních. Velice rádi Vám také pomůžeme s plánováním rodinných výletů po okolí a poradíme, která místa stojí za návštěvu a co si určitě nemůžete nechat ujít.

Služební cesty 

Pro všechny prací povinné nabízíme klidné ubytování s vysokorychlostní WIFI, televizí a možností přípravy chutných snídaní. Pro neúnavné pracanty je pokoj vybavený pracovním stolem. Check-in je po telefonické domluvě možný kdykoli. Pokud budete mít hlad či žízeň, můžete se spolehnout, že se o Vás vždy postaráme. Pokud i na služební cestě rádi pečujete o své zdraví, jsou Vám k dispozici naše jízdní kola a v létě i venkovní bazén. Toto vše za velice příznivé ceny!

Dlouhodobé pracovní pobyty 

Pro ty, kteří pracovně stráví na Broumovsku delší čas, nabízíme plnohodnotné rodinné ubytování. Postaráme se o Vás jako doma. K dispozici budete mít vlastní apartmán s vysokorychlostní WIFI, televizí, pracovním stolem, kuchyní koupelnou a toaletou. Vypereme, vyžehlíme a v případě že si budete přát, do sytosti nasytíme domácí kuchyní. K rodinné pohodě přispěje i možnost trávení večerů sledováním televize u krbových kamen. Pro sportovně naladěné pracanty je k dispozici posilovna, jízdní kola a v létě i venkovní bazén. Při dlouhodobém pobytu nabízíme možnost sjednání individuálních cen.

Romantické víkendy 

Rádi byste strávili krásný víkend prohlídkou monumentálního broumovského kláštera, návštěvou Teplicko-Adršpašských skal, romantickou projížďkou na koních a trávení klidných večerů u grilu s lahví dobrého vína? Pak je Vila Kateřina to pravé pro Vás!

Čtyřnozí mazlíčci

Pro vaše rodinné mazlíčky je připraven  pohodlný pelíšekobrovský výběh.

Fotogalerie

Prohlédněte si fotografie ubytování Vila Kateřina, její krásné zahrady, bazénu, trampolíny a ostatních věcí. Pro zobrazení fotogalerie můžete také klknout zde.

Apartmány

Apartmán s balkónem. Fotky tohoto apartmánu najdete zde.

Apartmán s výhledem na město. Fotky tohoto apartmánu najdete zde.

Apartmán s výhledem na zahradu. Fotky tohoto apartmánu najdete zde.

Aparmán s výhledem na hory. Fotky tohoto apartmánu najdete zde.

Ceník

Ceník ubytování, stravování a ostatních služeb naleznete zde.